Spotkania B2B z kanadyjskimi przedsiębiorcami

W ramach współpracy nawiązanej z Ambasadą Kanady w Warszawie Agencja M Promotion zorganizowała serię indywidualnych spotkań biznesowych dla kanadyjskich przedsiębiorców, reprezentujących branżę ochrony środowiska. Podczas swojej wizyty w Polsce przedsiębiorcy z Kanady uczestniczyli w seminarium Kanadyjskie rozwiązania w sektorze zrównoważonych technologii ochrony środowiska oraz w branżowych Targach POLECO System 2015 w Poznaniu.

Podczas obu eventów o matchmaking zadbała Agencja M Promotion, zapraszając do udziału w spotkaniach polskich potencjalnych partnerów biznesowych. W spotkaniach B2B wzięli udział przedstawiciele m.in. Primeko Technologie Ekologiczne, Antidotum, PROTE Technologie dla Środowiska, Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Falentach, Infraster Sp. z o.o., H.Cegielski S.A.,Eco Oil Technology i inni.

Przedsiębiorcy z Polski i Kanady mieli szansę dyskutować o współpracy w obszarze odnawialnych źródeł energii, rozwoju i dystrybucji technologii służących oczyszczaciu wody, inżynierii środowiska, recyklingu, rozwiązań redukcyjnych dla zakładów gospodarki wody oraz czystych technologii.