Slide OSAKA EXPO 2025 Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który pomoże dołączyć Twojej firmie do EXPO oraz podpowie, jak sprostać oczekiwaniom klientów na Dalekim Wschodzie.

Oferujemy kompleksowe wsparcie polskich przedsiębiorców na rynku japońskim, organizację spotkań B2B oraz spotkań z instytucjami zagranicznymi wspierającymi biznes.

office@agencjapromocji.pl
Slide ŁĄCZĄC UMYSŁY,
TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ
Connecting Minds, Creating the Future Gospodarze podkreślają i zachęcają do działania razem bez względu
na odległość, bariery instytucjonalne czy kulturowe.
Expo 2020 ma być zapowiedzią przyszłości opartej
o dialog i współdziałanie.
DOŁĄCZ DO EXPO!

Największe Show w historii

Pierwsza Światowa wystawa w kraju arabskim

Expo 2020 będzie pierwszą  Światową wystawą na Bliskim Wschodzie, która odbędzie się w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Jak zapowiadają gospodarze tego wydarzenia, Expo 2020 będzie wystawą integrującą.

Organizatorzy dążą do zaproszenia do jak najliczniejsze grono ludzi z wszystkich krajów świata co ma się przełożyć na 70% gości zagranicznych na tym wydarzeniu co jest niepowtarzalną okazją do prezentacji produktów czt usług jak również nawiazania kontaktów z partnerami i klientami z całego świata!

największy festiwal

promocyjno-gospodarczy
na świecie

Nie przegap okazji i dołączyć do największego wydarzenia 2021 roku!

200+ uczestników (państw i organizacji)

182 dni nieprzerwanej imprezy

25 mln+ gości z całego świata

4,5 km² terenu zabudowy targowej

Tegoroczne Expo skupiają się

na trzech podtematach

Opportunity

szanse

Wezwanie do odnalezienia potencjału kreatywności, która drzemie w ludziach i w społeczeństwach. Ten obszar obejmuje takie zagadnienia jak edukacja, zatrudnienie, nowe technologie, kapitał finansowy czy zarządzanie.

Sustainability

Zrównoważony rozwój

Każdego dnia coraz więcej z nas podąża zrównoważoną ścieżką ku przyszłości, w której wszyscy żyjemy w równowadze z naszym jedynym domem: Planetą Ziemią. Gdy łączymy siły, małe akcje przeradzają się w pozytywne globalne ruchy, które pomogą społecznościom chronić i zachować otaczający nas świat.

Mobility

Mobilność

Żyjemy w świecie nieograniczonych połączeń.
Eksploruj horyzonty, które napędzają postęp ludzkości, ponieważ mobilność nieustannie zmienia sposób, w jaki żyjemy, łączymy się z ludźmi, rozumiemy różne kultury oraz wymieniamy się wiedzą i pomysłami.

EXPO 2020

Poznaj to niesamowite
wydarzenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Interesują Cię targi expo 2020?

Pomożemy Ci w nich uczestniczyć!

polski