ZABUDOWA TARGOWA

M Promotion International świadczy kompleksową usługę związaną z zabudową stoisk targowych. Atrakcyjna wizualnie przestrzeń i jasny branding to najlepszy sposób, by wyróżnić się wśród konkurencji i zachęcić zwiedzających do bliższego poznania oferty. W M Promotion International budujemy stoiska targowe na miarę każdego biznesu – od mody po branżę budowlaną. Wspieramy polskie firmy chcące zaistnieć na międzynarodowym rynku, biorące udział w programie Go to Brand i przedsiębiorców praktycznie z każdej dziedziny działalności. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia na rynkach zagranicznych, a przygotujemy kompleksowe stanowisko wystawiennicze – od projektu, przez wizualizację i budowę, po opiekę serwisową i demontaż po zakończeniu imprezy.

Zapraszamy do współpracy i wyceny Państwa potrzeb: +48 22 818 00 23 lub office@agencjapromocji.pl

OFERUJEMY

Nasz zespół składa się z ekspertów , którzy wspólnie tworzą najlepszej jakości stoiska na rynku. Materiały z jakich korzystamy, wykonanie i profesjonalizm sprawia, że realizowane przez nas stoiska wyróżniają się na tle konkurencji.

Rezerwacja powierzchni wystawienniczej

Zajmujemy się kompleksową rezerwacją powierzchni targowych na całym świecie. Posiadamy doświadczenie, które pozwoli na sprawne wypełnienie formalności na każdym wydarzeniu.

Zabudowa stoisk targowych

Świadczymy pełną usługę budowy stoisk targowych – od projektu, przez wizualizację i budowę, po opiekę serwisową i demontaż po zakończeniu imprezy.

Reprezentacja firmy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w reprezentacji przedsiębiorstw i ich interesów na rynkach zagranicznych. Organizujemy profesjonalnych reprezentantów, którzy dbają o jak najlepszą prezentację marki na targach.

PROJEKT DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

UNIKALNY PROJEKT

Firma M Promotion realizuje projekty dostosowane do potrzeb Twojej marki. Atrakcyjna wizualnie przestrzeń i jasny branding to najlepszy sposób, by wyróżnić się wśród konkurencji i zachęcić zwiedzających do bliższego poznania oferty. Zadbamy o czytelną prezentację oferty i osiągnięć firmy, jak i komfortową przestrzeń do rozmów handlowych oraz wszystkie niezbędne elementy wyposażenia.

TARGOWAZABUDOWA POD OKIEM OPIEKUNA KLIENTA

PROFESJONALNA OPIEKA

Budowa stoiska to nie tylko montaż, ale kompleksowa opieka od samego projektu poprzez budowę stoiska, wsparcie techniczne podczas wydarzenia oraz demontaż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynkach zagranicznych, organizacja udziału w targach przebiega sprawnie i bezstresowo.

BEZPIECZNA ZABUDOWA

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Nasz zespół składa się z ekspertów , którzy wspólnie tworzą najlepszej jakości stoiska na rynku. Materiały z jakich korzystamy, wykonanie i profesjonalizm sprawia, że realizowane przez nas stoiska wyróżniają się na tle konkurencji.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

EUROPA

ŚWIAT

NASZE REALIZACJE

Najnowsze realizacje

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz i uzyskaj ofertę

polski